745C101101JTR
745C101101JTR CTS Resistor Products
CTS-Resistors-74x-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 100
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Number of Resistors: 8
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 745C101101JTR CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 100 OHM 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 100, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Number of Resistors: 8.