745X101332JP
745X101332JP CTS Resistor Products
74x_Series.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2512
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 3.3k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 10
Package / Case: 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 8
Qualification: AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 745X101332JP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2512, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 3.3k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DDR SDRAM, DRAM, MDDR, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 8, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote 745X101332JP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
745X101332JP Hersteller : CTS Electronic Components 74x-1133528.pdf Resistor Networks & Arrays 3.3K Ohms 5%