752091222GP
752091222GP CTS Electronic Components
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 9 pads 2.2K Ohms 2% Bussed
auf Bestellung 312 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752091222GP CTS Electronic Components
Description: BUSSED STD, Resistance (Ohms): 2.2k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 9, Package / Case: 9-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 752091222GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Resistance (Ohms): 2.2k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 9-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)