Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752101333GPTR7
752101333GPTR7
752101333GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 9 RES 33K OHM 10SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 33k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752101333GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 9 RES 33K OHM 10SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 33k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 9.
Weitere Produktangebote 752101333GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752101333GPTR7 752101333GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 33Kohms 2% Bussed 10 inputs/outputs