Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752103330GPTR7
752103330GPTR7
752103330GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SRT
Resistance (Ohms): 33
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 160mW
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752103330GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SRT, Resistance (Ohms): 33, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 5.
Weitere Produktangebote 752103330GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752103330GPTR7 752103330GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 752-786403.pdf Resistor Networks & Arrays 33ohms 2% Isolated