Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752105201APTR7
752105201APTR7
752105201APTR7 CTS Resistor Products
752.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 220, 1.8k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Dual Terminator
Number of Pins: 10
Package / Case: 10-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 16
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752105201APTR7 CTS Resistor Products
Description: RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 220, 1.8k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Dual Terminator, Number of Pins: 10, Package / Case: 10-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 16.
Weitere Produktangebote 752105201APTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752105201APTR7 752105201APTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 752.pdf Resistor Networks & Arrays 200 Ohms 2% Dual