752123102GP CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±2%
Packaging: Bulk
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 12
Package / Case: 12-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 6
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752123102GP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 6 RES 1K OHM 12SRT, Resistance (Ohms): 1k, Tolerance: ±2%, Packaging: Bulk, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 12, Package / Case: 12-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 6.
Weitere Produktangebote 752123102GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752123102GP 752123102GP Hersteller : Tusonix / CTS 752-786403.pdf Resistor Networks & Arrays 12 pads 10K Ohms 2% Isolated