Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752123470GPTR13
752123470GPTR13 CTS Resistor Products
752.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 6 RES 47 OHM 12SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 47
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Package / Case: 12-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Active
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752123470GPTR13 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 6 RES 47 OHM 12SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 47, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 12, Package / Case: 12-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 6.