Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752201224GPTR7
752201224GPTR7 CTS Resistor Products
752.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 18 RES 220K OHM 20DRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 220k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 20
Package / Case: 20-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 18
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752201224GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 18 RES 220K OHM 20DRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 220k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 20, Package / Case: 20-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.565" L x 0.080" W (14.35mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 18.
Weitere Produktangebote 752201224GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752201224GPTR7 752201224GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 752-1826878.pdf Resistor Networks & Arrays 20pad 200K Ohm