Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752241102JPTR7
752241102JPTR7 CTS Resistor Products
752.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 1K OHM 22 RES 24-DRT
Resistance (Ohms): 1k
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 24
Package / Case: 24-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Obsolete
Number of Resistors: 22
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752241102JPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 1K OHM 22 RES 24-DRT, Resistance (Ohms): 1k, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 24, Package / Case: 24-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 22.