Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752241103JPTR7
752241103JPTR7
752241103JPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 22 RES 10K OHM 24DRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 24
Package / Case: 24-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 22
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752241103JPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 22 RES 10K OHM 24DRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 24, Package / Case: 24-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 22.
Weitere Produktangebote 752241103JPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
752241103JPTR7 752241103JPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 752-786403.pdf Resistor Networks & Arrays 10K Ohms 5% Bussed