752241472J
752241472J CTS Resistor Products
752.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 22 RES 4.7K OHM 24DRT
Packaging: Bulk
Resistance (Ohms): 4.7k
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 24-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Obsolete
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752241472J CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 22 RES 4.7K OHM 24DRT, Packaging: Bulk, Resistance (Ohms): 4.7k, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 24, Package / Case: 24-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Obsolete, Number of Resistors: 22.