Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 752243330GPTR13
752243330GPTR13
752243330GPTR13 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-752-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 12 RES 33 OHM 24DRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 33
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 24
Package / Case: 24-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Number of Resistors: 12
Produktbewertung abgeben
Technische Details 752243330GPTR13 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 12 RES 33 OHM 24DRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 33, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 24, Package / Case: 24-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.665" L x 0.080" W (16.89mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 12.