Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 753121222GPTR7
753121222GPTR7 CTS Resistor Products
753.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 11 RES 2.2K OHM 12SRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 2.2k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 12
Package / Case: 12-SRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 11
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753121222GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 11 RES 2.2K OHM 12SRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 2.2k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 40mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 12, Package / Case: 12-SRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.345" L x 0.080" W (8.76mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 11.
Weitere Produktangebote 753121222GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
753121222GPTR7 753121222GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 753.pdf Resistor Networks & Arrays 2200 Ohms 2% Bussed