Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 753161111GPTR13
753161111GPTR13
753161111GPTR13 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-753-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 14 RES 110 OHM 16DRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 110
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 40mW
Package / Case: 16-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753161111GPTR13 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 14 RES 110 OHM 16DRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 110, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 40mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 14.