Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 753163471GPTR7
753163471GPTR7
753163471GPTR7 CTS Resistor Products
753.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16DRT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 470
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Package / Case: 16-DRT
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 753163471GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 470 OHM 16DRT, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 470, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-DRT, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.245" L x 0.080" W (6.22mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.100" (2.53mm), Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 753163471GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
753163471GPTR7 753163471GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 753-2301309.pdf Resistor Networks & Arrays 470 Ohms 2% Isolated