Produkte > KNOWLES NOVACAP > 7565N392J103NT
7565N392J103NT
7565N392J103NT Knowles Novacap
X7R.aspx
Hersteller: Knowles Novacap
Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10000V (10kV)
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.752" L x 0.650" W (19.10mm x 16.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.300" (7.62mm)
Capacitance: 3900 pF
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 7565N392J103NT Knowles Novacap
Description: MULTILAYER CERAMIC CAPACITOR, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10000V (10kV), Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.752" L x 0.650" W (19.10mm x 16.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.300" (7.62mm), Capacitance: 3900 pF.