761M33594-189 Cornell Dubilier Knowles
761M.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 400VDC AXIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 400V
Capacitance: 3.3 µF
Size / Dimension: 0.890" W, 0.579" T x 2.209" L (22.60mm, 14.70mm x 56.10mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 761M33594-189 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 3.3UF 10% 400VDC AXIAL, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 400V, Capacitance: 3.3 µF, Size / Dimension: 0.890" W, 0.579" T x 2.209" L (22.60mm, 14.70mm x 56.10mm).
Weitere Produktangebote 761M33594-189
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
761M33594-189 761M33594-189 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE 761M-610447.pdf Film Capacitors 3.3uF 400 Volt 10%