766141121GP
766141121GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 120 OHM 14SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 120
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 13
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766141121GP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 120 OHM 14SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 120, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 13.
Weitere Produktangebote 766141121GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766141121GP 766141121GP Hersteller : CTS Electronic Components 766.pdf Resistor Networks & Arrays 120ohms 14Pin 2% Bussed