Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 766141471GPTR7
766141471GPTR7
766141471GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766141471GPTR7 CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 766141471GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766141471GPTR7 766141471GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Bussed