766143152GP
766143152GP CTS Electronic Components
766-786254.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 1.5Kohms 14Pin 2% Isolated
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766143152GP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 14SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 1.5k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Number of Resistors: 7.
Weitere Produktangebote 766143152GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766143152GP 766143152GP Hersteller : CTS Resistor Products 766.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 1.5K OHM 14SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 1.5k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)