Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 766143154GPTR7
766143154GPTR7
766143154GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766143154GPTR7 CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 150Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 766143154GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766143154GPTR7 766143154GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 150Kohms 14Pin 2% Isolated