766143184GP
766143184GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC
Resistance (Ohms): 180k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 7
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766143184GP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 180K OHM 14SOIC, Resistance (Ohms): 180k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 7.
Weitere Produktangebote 766143184GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766143184GP 766143184GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 180Kohms 2% Isolated