766143223GP
766143223GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 22K OHM 14SOIC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766143223GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 22Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 766143223GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766143223GP 766143223GP Hersteller : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 22Kohms 14Pin 2% Isolated