766143274GP
766143274GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 270K OHM 14SOIC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766143274GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 270Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 766143274GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766143274GP 766143274GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 270Kohms 14Pin 2% Isolated