Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 766143392GPTR7
766143392GPTR7
766143392GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 3.9K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766143392GPTR7 CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 3.9Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 766143392GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766143392GPTR7 766143392GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 3.9Kohms 14Pin 2% Isolated