766143472GP
766143472GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 14SOIC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766143472GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 766143472GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766143472GP 766143472GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 4.7Kohms 14Pin 2% Isolated