766143681GP
766143681GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 680 OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766143681GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 680ohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 766143681GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766143681GP 766143681GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 680ohms 14Pin 2% Isolated