766161201GP
766161201GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766161201GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 200ohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 766161201GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766161201GP 766161201GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 200ohms 16Pin 2% Bussed