766161220GP
766161220GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 22 OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766161220GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 22 Ohm 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 766161220GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766161220GP 766161220GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 22 Ohm 16Pin 2% Bussed