766161332GP
766161332GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766161332GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 766161332GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766161332GP 766161332GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-786254.pdf Resistor Networks & Arrays 3.3Kohms 16Pin 2% Bussed