766161821GP
766161821GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC
Resistance (Ohms): 820
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 80mW
Circuit Type: Bussed
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 15
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766161821GP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 820 OHM 16SOIC, Resistance (Ohms): 820, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 80mW, Circuit Type: Bussed, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 15.
Weitere Produktangebote 766161821GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766161821GP 766161821GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 820ohms 2% Bussed