766161822GP
766161822GP CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766161822GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 8.2Kohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 766161822GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766161822GP 766161822GP Hersteller : CTS Electronic Components 766-2301150.pdf Resistor Networks & Arrays 8.2Kohms 16Pin 2% Bussed