Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 766163821GPTR7
766163821GPTR7
766163821GPTR7 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-766-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 820
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 160mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm)
Number of Resistors: 8
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766163821GPTR7 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 820 OHM 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 820, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 160mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.069" (1.75mm), Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 766163821GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766163821GPTR7 766163821GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 820ohms 2% Isolated