Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 766163822GPTR7
766163822GPTR7
766163822GPTR7 CTS Resistor Products
766.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 766163822GPTR7 CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 8.2Kohms 16Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 766163822GPTR7
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
766163822GPTR7 766163822GPTR7 Hersteller : CTS Electronic Components CTS_Resistors_766_Series_Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 8.2Kohms 16Pin 2% Isolated