767141474GP
767141474GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 13 RES 470K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767141474GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 470Kohms 14Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 767141474GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767141474GP 767141474GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 470Kohms 14Pin 2% Bussed