767143154GP
767143154GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 150K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143154GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 150Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767143154GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143154GP 767143154GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 150Kohms 14Pin 2% Isolated