767143201GP
767143201GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 200 OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143201GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 200ohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767143201GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143201GP 767143201GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 200ohms 14Pin 2% Isolated