767143221GP
767143221GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143221GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 220ohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767143221GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143221GP 767143221GP Hersteller : CTS Electronic Components 767.pdf Resistor Networks & Arrays 220ohms 14Pin 2% Isolated