Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 767143272GPTR13
767143272GPTR13
767143272GPTR13 CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 2.7K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143272GPTR13 CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 2.7Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767143272GPTR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143272GPTR13 767143272GPTR13 Hersteller : CTS Electronic Components 767-1919207.pdf Resistor Networks & Arrays 2.7Kohms 14Pin 2% Isolated