767143331GP
767143331GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 330 OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143331GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 330ohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767143331GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143331GP 767143331GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 330ohms 14Pin 2% Isolated