767143471GP
767143471GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143471GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767143471GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143471GP 767143471GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 470ohms 14Pin 2% Isolated