767143682GP
767143682GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 6.8K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143682GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767143682GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143682GP 767143682GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-1919207.pdf Resistor Networks & Arrays 6.8Kohms 14Pin 2% Isolated