767143683GP
767143683GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 68K OHM 14SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143683GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 68Kohms 14Pin 2% Isolated.
Weitere Produktangebote 767143683GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143683GP 767143683GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-1919207.pdf Resistor Networks & Arrays 68Kohms 14Pin 2% Isolated