767143823GP
767143823GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14SOIC
Resistance (Ohms): 82k
Tolerance: ±2%
Packaging: Tube
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 14
Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 7
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767143823GP CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 7 RES 82K OHM 14SOIC, Resistance (Ohms): 82k, Tolerance: ±2%, Packaging: Tube, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 14, Package / Case: 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 7.
Weitere Produktangebote 767143823GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767143823GP 767143823GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-1919207.pdf Resistor Networks & Arrays 82Kohms 2% Isolated