767161391GP
767161391GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 390 OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767161391GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 39ohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 767161391GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767161391GP 767161391GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-1919207.pdf Resistor Networks & Arrays 39ohms 16Pin 2% Bussed