767161680GP
767161680GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 68 OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767161680GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 68ohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 767161680GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767161680GP 767161680GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 68ohms 16Pin 2% Bussed