767161681GP
767161681GP CTS Resistor Products
767.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 15 RES 680 OHM 16SOIC
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767161681GP CTS Resistor Products
Resistor Networks & Arrays 680ohms 16Pin 2% Bussed.
Weitere Produktangebote 767161681GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767161681GP 767161681GP Hersteller : CTS Electronic Components 767-786413.pdf Resistor Networks & Arrays 680ohms 16Pin 2% Bussed