Produkte > CTS RESISTOR PRODUCTS > 767163123GPTR13
767163123GPTR13
767163123GPTR13 CTS Resistor Products
CTS-Resistors-767-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 12k
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm)
Number of Resistors: 8
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767163123GPTR13 CTS Resistor Products
Description: RES ARRAY 8 RES 12K OHM 16SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 12k, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm), Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 767163123GPTR13
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767163123GPTR13 767163123GPTR13 Hersteller : CTS Electronic Components CTS-Resistors-767-Series-Datasheet.pdf Resistor Networks & Arrays 12Kohms 16Pin 2% Isolated