767163681GP
767163681GP CTS Electronic Components
CTS-Resistors-767-Series-Datasheet.pdf
Hersteller: CTS Electronic Components
Resistor Networks & Arrays 680ohms 16Pin 2% Isolated
auf Bestellung 70 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 767163681GP CTS Electronic Components
Description: RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC, Packaging: Tube, Resistance (Ohms): 680, Tolerance: ±2%, Power Per Element: 200mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 16, Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 8.
Weitere Produktangebote 767163681GP
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
767163681GP 767163681GP Hersteller : CTS Resistor Products CTS-Resistors-767-Series-Datasheet.pdf Description: RES ARRAY 8 RES 680 OHM 16SOIC
Packaging: Tube
Resistance (Ohms): 680
Tolerance: ±2%
Power Per Element: 200mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 16
Package / Case: 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max): 0.093" (2.36mm)